Praca szuka człowieka!

29-07-2019

Obecnie poszukujemy czterech dynamicznych osób, z pasją i energią do działania, na stanowisko:

Handlowiec Zewnętrzny / Regionalny Przedstawiciel Handlowy MATERIAŁY POLIGRAFICZNE:
SITODRUK, DRUK WIELKOFORMATOWY, REKLAMA

Miejsce pracy: Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków

Jeżeli jesteś osobą, która:
– chce podjąć się wyzwania zmiany wizerunku stereotypowego handlowca na partnera biznesowego dostarczającego wysokojakościowe produkty, dopracowane i dostosowane
do wysokich wymagań klientów
– jest asertywna w relacjach biznesowych z klientem
ma doświadczenie we wdrażaniu w działania sprzedażowe takich wartości jak:
– realizacja w praktyce zasady win-win (wygrywamy wszyscy: kupujący, sprzedający, środowisko itd.)
– dostarczanie wysokowartościowych i funkcjonalnych produktów
– ma świadomość tego jak wygląda relacja handlowa z dużymi i małymi klientami
– umiejętnie komunikuje się z innymi oraz jest pozytywnie nastawiona do życia
– szybko i chętnie przyswaja nową wiedzę
ma motywację do osiągania celów i podnoszenia swoich kwalifikacji
– posiada wysokorozwiniętą umiejętność autoprezentacji oraz formułowania, w sposób konkretny i elokwentny, swoich myśli

Etyka zawodowa:
– lojalność
– uczciwość
– szacunek do drugiego człowieka
– wysoka kultura osobista

Nasze oczekiwania:
– posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w handlu lub / i w agencji reklamowej, drukarni, itp.
– znajomość zagadnień poligraficznych nie jest Ci obca
– posiadasz wykształcenie minimum średnie
– czynne prawo jazdy kat. B
– Twój język angielski jest na poziomie średniozaawansowanym
– obsługa komputera to Twoje naturalne środowisko pracy
– dobra organizacja pracy jest Twoi atutem
– szeroka wiedza o gospodarce, polityce i kwestiach społecznych oraz umiejętne jej wykorzystanie w budowaniu
i utrzymywaniu długofalowych relacji opartych na określonych wartościach
– umiejętność nadawania priorytetów oraz zarządzania zadaniami/celami krótko i długoterminowymi
– umiejętności negocjacyjne potwierdzone praktyką
– umiejętność radzenia sobie z trudnymi pytaniami i obiekcjami klientów, poprzez dokładną analizę
– nastawienie na pracę w zespole
– umiejętność identyfikowania i łagodzenia konfliktów oraz dochodzenia do kompromisów

Główne zadania:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój sprzedaży w podległym regionie
– inicjowanie i utrzymywanie długofalowych relacji
z klientami poprzez kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny
– przygotowywanie ofert handlowych
– współpraca z pozostałymi działami firmy
– negocjacje warunków współpracy z Klientami
– monitorowanie lokalnego rynku branżowego
– realizowanie założonych planów sprzedaży
– raportowanie bieżących działań

Zatrudniając osobę w SICO Polska nastawiamy się na długoterminową współpracę, a oprócz możliwości realizowania zadań pozwalających na spełnianie pasji do rozwoju zawodowego, oferujemy:
– pracę na pełen etat z umową o pracę w stabilnej firmie z 18-letnim stażem na rynku
– wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia produktowe i sprzedażowe wew. i zew.)
– narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
– benefity: karta Multisport

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

KLAUZULE RODO:
Zgoda na przetwarzanie danych:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

KLAUZULA RODO
INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 3 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: iodo@sico.pl
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach od momentu cofnięcia wyrażonej przez Ciebie zgody. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu publikacji ogłoszenia.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: sico@sicio.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iodo@sico.pl

KLAUZULA DLA KANDYDATA

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”. Opcjonalnie: Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.